WATCHES & CLOCKS / Wall clocks / Wall clock 7201659
nr 720 1659
WALL CLOCK
gilt, Gustavian style, height: 50, wear,
förgylld, Gustaviansk stil, höjd: 50, slitage
300
SEK 750
Monday October 17 2011
at 19:28:43
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
Den Gustavianska stilen